Kobilife Dergisi - Mart Sayısı

Cevaplayan Kişi: Kıvanç COŞAR – Kurucu Ve Yönetici Ortak

Kobilife - OfficePort İstanbul

Soru: Şirketiniz hakkında bilgi vererek faaliyet alanlarınızdan bahseder misiniz?

OfficePort İstanbul; dünyada son yıllarda epey yaygınlaşmış ve ülkemizde de artık yükselişe geçen hazır ofis hizmetleri ile ilgili 2 yıla yakın süren uzun bir araştırma ve altyapı sürecinden sonra Eylül 2012’de kapılarını açmış; genç ve dinamik ekibiyle hazır ofis, sanal ofis ve toplantı odası çözümleri konusunda hizmet veren, enerjisi yüksek ve her gün daha da büyümekte olan firmamızdır. Ekip olarak ‘profesyonellere profesyonel ofis çözümleri ‘sağlama amacıyla çıktığımız yolda, sanal ve hazır ofis sistemlerinde bir çok seçenekle Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın yanıbaşında Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park’ta hizmet vermekteyiz.

Sanal ofislerimiz ile sürekli ofis ihtiyacı duymayan tüm şirket ve profesyonellere uygun çeşitli hizmet paketleri sunmaktayız.Sadece adres hizmeti alıp, kartvizitinize ve internet sitenize koyabileceğiniz. Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park ‘ta bir ofis adresine sahip olabilir, ya da bu seçeneğe telefon hizmeti de ekler ve arandığında şirketinizin adıyla asistanımız tarafından cevaplanan şirketinize ait olacak bir telefon numarasını da kullanabilirsiniz. Devamı...

Yeni Nesil Çalışma & Yeni Nesil Ofisler

30 yıl önce 2000'li yıllara ait hayal ettiğimiz ne varsa; hatta daha fazlası günümüzde mevcut. Uçan araba hariç!

İşte yeni yüzyıl ile beraber teknolojinin hızı yakalanamaz bir hale bürününce, hayatımızdaki tüm kavramlar da aynı hızla değişmeye başladı.İş hayatında da tam bir devrim yaşandı.

Daha az kağıt harcama, daha az elemanla daha çok iş çıkarabilme, daha çok part time çalışanla daha hızlı sonuca ulaşma, daha çok evden çalışanla daha mutlu ve başarılı çalışma, daha çok ofis dışında çalışma ve daha az ofis ihtiyacı, daha az ofis ihtiyacı ile azalan maliyetler…Azalan maliyetler artan karlılık!

Temeli tamamen pratikliğe dayalı bir çalışma şekli var artık.

Ofis ihtiyaçları değiştikçe ofis sistemleri de değişiyor. Devamı...