Yeni Nesil Çalışma & Yeni Nesil Ofisler

30 yıl önce 2000'li yıllara ait hayal ettiğimiz ne varsa; hatta daha fazlası günümüzde mevcut. Uçan araba hariç!

İşte yeni yüzyıl ile beraber teknolojinin hızı yakalanamaz bir hale bürününce, hayatımızdaki tüm kavramlar da aynı hızla değişmeye başladı.İş hayatında da tam bir devrim yaşandı.

Daha az kağıt harcama, daha az elemanla daha çok iş çıkarabilme, daha çok part time çalışanla daha hızlı sonuca ulaşma, daha çok evden çalışanla daha mutlu ve başarılı çalışma, daha çok ofis dışında çalışma ve daha az ofis ihtiyacı, daha az ofis ihtiyacı ile azalan maliyetler… Azalan maliyetler artan karlılık!

Temeli tamamen pratikliğe dayalı bir çalışma şekli var artık.

Ofis ihtiyaçları değiştikçe ofis sistemleri de değişiyor.Yeni nesil ofis sistemlerinde sadece bir adres sahibi olup, kullandıkça ödeyeceğiniz saatlik, günlük ofisiniz oluyor; ya da tek bir faturayla tüm genel gider,sekreter,aidat güvenlik gibi ek işlerden ve masraflardan uzak sahip olacağınız şık , mobilyalı üstelik de uygun ücretli ofis çözümü karşımıza çıkıyor.

Tüm bunlar Sanal ve Hazır Ofis Sistemleri altında, her profesyonelin ihtiyacına gore şekillendirilebilen, kişiye ya da firmaya özel çözümlerle sunuluyor.

Nerede Mi?

Dünyanın bir çok ülkesinde son yıllarda epey yaygınlaşmaya başlayan bu sistem Türkiye ‘de de bu yıl hızlı bir yükseliş yaşıyor.Maslak,Levent gibi plazaların yoğun olduğu bölgelerde sanal ve hazır ofis sistemleri sunan firmalar her gün çoğalıyor.

Atatürk Havalimanı’nın hemen yanında, Dünya Ticaret Merkezi EGS Blokları’nda yer alan Officeport İstanbul da genç ve dinamik yapısı, son derece şık ve enerjisini yansıtan mimari tarzıyla, sanal veya hazır ofis isteyenlere Yeşilköy’de çözüm oluyor. Gerek havalimanına, gerek fuar alanlarına olan yakınlığı ile bölgenin en prestijli ofis merkezinde yer alan OfficePort İstanbul, bu avantajı yaşamak isteyenleri çok çeşitli seçeneklerle adres ya da ofis sahibi yapmak için bekliyor!

OfficePort İstanbul’a bir giren, bir daha çıkmak istemiyor!