Gizlilik Politikası

Sitemizi ziyaret ederek, üye olarak ya da form doldurarak, aşağıda belirtilen kullanım şartları ve gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. OfficePort İstanbul sitesi herhangi bir zamanda bu koşullarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kullanıcı siteye kayıt olduktan sonra yapılan değişikliklerin ardından siteyi kullanmaya devam ederek yapılan değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

Kullanıcı taahhüt ettiği hüküm ve yükümlülükleri ihlal ettiği durumda, OfficePort İstanbul tarafından, üyelikten çıkarılacağını, siteye girişinin engelleneceğini, ya da hukuki yollara başvurulacağını peşinen kabul eder. Siteye üye olan kullanıcı, tüm kullanıcı adı ve şifre bilgilerini saklaması, üçüncü kişilerden uzak tutulması ve kullanılmasıyla ilgili hususlardan kendisi sorumludur. Bu hususların ihmalinden dolayı kullanıcının uğrayacağı zararlardan OfficePort İstanbul web sitesi sorumlu değildir.

Kullanıcı OfficePort İstanbul sitesindeki içeriği, OfficePort İstanbul tarafından izin verilmedikçe, paylaşmak, kopyalamak, sitenin içeriğine müdahale edecek herhangi bir yazılım ya da alet kullanmak ya da kullanmaya teşebbüs etme eyleminde bulunmayacağını taahhüt eder. Bunlarla sınırlı kalmamak üzere sitenin her türlü yasadışı kullanımı yasaktır. İnternet sitemizde vermiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullanılmakta; hiçbir şekilde üçüncü kişi ya da kurumlarla paylaşılmamaktadır.

Sizlerden istenen eposta adresleriniz, aksini talep etmediğiniz sürece, ürün ve hizmetlerimiz, kampanyalarımız ve yararlanabileceğiniz fırsatlar hakkında sizleri haberdar etmek amacı ile kullanılacaktır.

Bu sitede başka sitelere ait linkler bulunabilir. OfficePort İstanbul şirketi bu sitelerin gizlilik politikalarından sorumlu değildir. Burada bahsedilen bağlantı verme işlemi, hukuki olarak "atıfta bulunma" olarak değerlendirilmektedir.

OfficePort İstanbul şirketi bu gizlilik politikasını zamana uygun olarak değiştirme hakkını gizli tutar. Değişikliklerden haberdar olmak için sitemizi belirli aralıklarla ziyaret etmenizi öneririz. Aksi hallerde doğacak sorunlardan OfficePort İstanbul şirketi sorumluluk kabul etmeyecektir.